Laptopy i komputery - sprawdź na Ceneo.pl

Znaleziony temat: dokąd rozalia tekst

Laptopy i komputery - sprawdź na Ceneo.pl

„Rozalia w świecie Kiepskich” – recenzja filmu

Serial „Kiepscy” to jedna z najbardziej kultowych produkcji w historii polskiej telewizji. Choć ostatni odcinek został wyemitowany już kilka lat temu, to wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Dlatego też nie dziwi fakt, że postaci z tego serialu pojawiają się w innych produkcjach, takich jak film „Rozalia”.

Film opowiada historię tytułowej bohaterki, która po śmierci swojego męża postanawia odnaleźć swoją dawno niewidzianą córkę. W trakcie poszukiwań trafia na ekipę filmową, która kręci kolejny odcinek „Kiepskich”. Rozalia zostaje zatrudniona jako statystka, a wkrótce okazuje się, że jej córka również bierze udział w produkcji.

W filmie pojawiają się znane postacie z „Kiepskich”, takie jak Halina i Ferdynand Kiepscy, czy też Waldemar Kiepski. Jednakże, „Rozalia” to nie tylko nawiązania do kultowego serialu. To również historia o miłości, rodzinie i przyjaźni.

W rolę Rozalii wcieliła się znana aktorka, Babka z „Kiepskich” – Maria Pakulnis. Jej gra aktorska jest niesamowita, a postać, którą stworzyła, z pewnością zostanie zapamiętana przez widzów na długo.

Film „Rozalia” został wyprodukowany przez Polsat Film i miał swoją premierę w kinach w 2019 roku. Zdaniem wielu widzów, to jedna z najlepszych polskich produkcji ostatnich lat. Opinie na temat filmu są bardzo pozytywne, a recenzenci chwalą zarówno grę aktorską, jak i scenariusz.

Jeśli jesteś fanem „Kiepskich”, to na pewno nie możesz przegapić filmu „Rozalia”. To produkcja, która z pewnością dostarczy Ci wiele emocji i pozytywnych wrażeń.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: dokąd rozalia tekst

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wyszukaj
Szukaj
Najnowsze posty

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243