Znaleziony temat: efood rozalia

„Rozalia” – serial, który nie spełnia oczekiwań

„Rozalia” to kolejny serial emitowany na antenie Polsatu. Produkcja ta miała zastąpić popularny już „Kiepskich”, jednakże nie zyskała takiej popularności jak jej poprzednik. Co ciekawe, w obu produkcjach występuje ten sam aktor – Andrzej Grabowski.

Fabuła „Rozalii” skupia się na życiu starszej kobiety, która mieszka wraz z wnuczką. Babka jest bardzo zaborcza i nie pozwala wnuczce na swobodne życie. Wszystko zmienia się, gdy do ich życia wkracza nowy sąsiad – młody i przystojny. Rozalia zaczyna się zakochiwać w nim, co powoduje wiele kłopotów.

Niestety, serial ten nie spełnił oczekiwań widzów. Opinie na jego temat są bardzo negatywne. Zdaniem wielu osób, fabuła jest nudna i przewidywalna. Aktorstwo również pozostawia wiele do życzenia. Wszystko to sprawia, że „Rozalia” nie jest godnym następcą „Kiepskich”.

Jeśli chodzi o kino, to warto zwrócić uwagę na światową produkcję. W Polsce ostatnio odniosła sukces filmowa adaptacja bestsellerowej powieści „365 dni”. Mimo kontrowersji, jakie wzbudził, film ten przyciągnął do kin rzesze widzów. Recenzje były mieszane, jednakże nie ulega wątpliwości, że „365 dni” stało się jednym z największych hitów kinowych w Polsce.

Podsumowując, „Rozalia” to serial, który nie spełnił oczekiwań widzów. Warto zwrócić uwagę na światowe produkcje, które często oferują ciekawsze i bardziej złożone historie. Kino w Polsce również rozwija się coraz bardziej, co pokazuje sukces „365 dni”.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: efood rozalia

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wyszukaj
Najnowsze posty

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243