Znaleziony temat: kiepski pazdzioch

„Kiepski pazdzioch” – czy warto obejrzeć ten serial?

„Kiepscy” to jedna z najbardziej znanych polskich komedii, która zyskała sobie sympatię widzów dzięki swojemu humorowi i charakterystycznym postaciom. W 2021 roku Polsat postanowił wznowić produkcję i stworzyć spin-off pod tytułem „Kiepski pazdzioch”. Czy jednak warto poświęcić czas na ten serial?

Opinie na temat „Kiepskiego pazdziocha” są podzielone. Jedni uważają, że to udana kontynuacja kultowego już „Kiepskich”, inni natomiast uważają, że to tylko słaba próba wykorzystania popularności oryginału. Warto jednak samemu obejrzeć serial i wyrobić sobie własną opinię.

Fabuła „Kiepskiego pazdziocha” skupia się na losach Babki, matki Ferdka Kiepskiego, która po śmierci męża postanawia rozpocząć nowe życie. Serial pokazuje świat, w którym Babka stara się odnaleźć swoje miejsce i zmierzyć się z codziennymi problemami. W rolę Babki wcieliła się znana aktorka, Danuta Stenka, która świetnie poradziła sobie z tą rolą.

Jednym z minusów „Kiepskiego pazdziocha” jest fakt, że serial nie jest tak zabawny jak oryginał. Humor jest bardziej subtelny i skierowany do starszej widowni. Jednakże, jeśli ktoś lubi klimat „Kiepskich” i chce poznać dalsze losy postaci, to z pewnością warto obejrzeć ten serial.

Podsumowując, „Kiepski pazdzioch” to serial, który warto zobaczyć, ale nie należy spodziewać się po nim takiego samego humoru jak w oryginalnej serii. Fabuła skupia się na losach Babki, która stara się odnaleźć w nowym świecie. Ostatecznie, decyzja o tym, czy obejrzeć ten serial, należy do widza.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: kiepski pazdzioch

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wyszukaj
Najnowsze posty

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243