Znaleziony temat: kiepski po angielsku

„Kiepski po angielsku” – czyli jak Polsat zepsuł kultowy serial?

„Kiepscy” to jeden z najbardziej kultowych polskich seriali komediowych. Emitowany od 1999 roku, zyskał sobie rzesze fanów i stał się synonimem dobrego humoru. Jednak w 2021 roku Polsat postanowił zrobić remake tego kultowego dzieła, zatytułowany „Kiepski po angielsku”. Czy to dobry pomysł?

Opinie na temat tego serialu są mocno podzielone. Jedni uważają, że to porażka i zepsucie oryginału, inni natomiast cieszą się z powrotu do świata Kiepskich. Jedno jest pewne – „Kiepski po angielsku” nie dorównuje oryginałowi.

Przede wszystkim, nie ma w nim tego samego klimatu co w „Kiepskich”. Brakuje charakterystycznych postaci, takich jak Ferdynand Kiepski czy Halina Pawlak. W zamian dostajemy nowych bohaterów, którzy nie są tak samo zabawni i interesujący jak pierwowzory.

Poza tym, w „Kiepskim po angielsku” brakuje też dobrego humoru. Gagi są przewidywalne i mało śmieszne, a całość wydaje się być zrobiona na siłę, żeby tylko przyciągnąć widzów.

Nie można też nie wspomnieć o Babce, która w oryginalnym serialu była jednym z najważniejszych bohaterów. W „Kiepskim po angielsku” Babka jest tylko jednym z wielu postaci, a jej rola jest mocno ograniczona. To kolejny dowód na to, że remake nie dorównuje oryginałowi.

Podsumowując, „Kiepski po angielsku” to kiepski serial. Nie ma w nim tego samego klimatu, dobrego humoru i charakterystycznych postaci co w oryginalnym „Kiepskich”. Polsat powinien dać spokój z remakami i skupić się na tworzeniu czegoś nowego i oryginalnego.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: kiepski po angielsku

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wyszukaj
Najnowsze posty

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243