Znaleziony temat: kiepski po rosyjsku

„Kiepski po rosyjsku” – czyli jak Polsat zawiódł oczekiwania widzów?

Serial „Kiepscy” to jedna z najbardziej lubianych polskich produkcji telewizyjnych. Wielu fanów z niecierpliwością oczekiwało na kontynuację przygód rodziny Kiepskich, jednak po premierze „Kiepskiego po rosyjsku” opinie okazały się podzielone.

Serial emitowany na antenie Polsatu to adaptacja rosyjskiego formatu „Svaty”. Akcja przenosi się do Rosji, gdzie młoda para z Polski przyjeżdża na wesele. Jednakże, pojawiają się problemy, a cała sytuacja zaczyna się komplikować.

Niestety, według wielu widzów, „Kiepski po rosyjsku” nie spełnił oczekiwań. Zdaniem wielu recenzentów, serial jest kiepski, nudny i pozbawiony polotu. Brakuje w nim charakterystycznych dla „Kiepskich” elementów, takich jak błyskotliwe dialogi czy zaskakujące zwroty akcji.

Niektórzy krytycy zarzucają Polsatowi, że chcąc zyskać na popularności „Kiepskich”, postawił na tanie rozwiązania, jakie oferuje rosyjski format. Jednakże, widzowie nie są zadowoleni z takiego podejścia i oczekują czegoś więcej.

Mimo to, są też tacy, którzy uważają, że „Kiepski po rosyjsku” to dobry film, który warto zobaczyć. Podkreślają, że choć nie jest to kontynuacja „Kiepskich”, to jednak ma swój urok i warto dać mu szansę.

Podsumowując, „Kiepski po rosyjsku” to serial, który wzbudził wiele kontrowersji. Choć nie spełnił oczekiwań wielu fanów „Kiepskich”, to jednak warto zobaczyć go samemu i wyciągnąć własne wnioski.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: kiepski po rosyjsku

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wyszukaj
Najnowsze posty

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243