Laptopy i komputery - sprawdź na Ceneo.pl

Znaleziony temat: kiepski waldemar

Laptopy i komputery - sprawdź na Ceneo.pl

„Kiepski Waldemar” – czy warto zobaczyć?

„Kiepski Waldemar” to jeden z najbardziej znanych i lubianych bohaterów polskiej telewizji. Wraz z rodziną Kiepskich bawił nas przez lata, a teraz powrócił w formie filmowej. Czy warto zobaczyć ten film? Oto moja recenzja.

Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że „Kiepski Waldemar” to film dla fanów serialu. Osoby, które nie znają historii Kiepskich i ich codziennych perypetii, mogą mieć trudności z zrozumieniem niektórych wątków. Jednak dla fanów to prawdziwa gratka – spotkają się z ulubionymi postaciami i zobaczą, co u nich słychać po latach.

Film jest pełen humoru, a aktorzy wcielający się w swoje role są świetni. Zwłaszcza Andrzej Grabowski jako Waldemar Kiepski błyszczy w każdej scenie. Jednak nie brakuje też momentów wzruszających, które pokazują, że Kiepscy to nie tylko komiczni bohaterowie, ale też ludzie z krwi i kości.

Jeśli chodzi o fabułę, to nie jest to arcydzieło kinematografii. Jednak nie o to chodzi w „Kiepskim Waldemarze”. Film ma przede wszystkim bawić i rozbawić, a w tym celu spełnia swoje zadanie na sto procent.

Podsumowując, jeśli jesteś fanem serialu „Kiepscy”, to koniecznie musisz zobaczyć „Kiepskiego Waldemara”. Jeśli natomiast nie znasz historii Kiepskich, to może warto najpierw obejrzeć serial, a potem sięgnąć po film. W każdym razie, „Kiepski Waldemar” to świetna rozrywka dla całej rodziny.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: kiepski waldemar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wyszukaj
Szukaj
Najnowsze posty

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243