Laptopy i komputery - sprawdź na Ceneo.pl

Znaleziony temat: laguna 2 boczek drzwi

Laptopy i komputery - sprawdź na Ceneo.pl

„Laguna 2 boczek drzwi” – recenzja filmu

Serial „Kiepscy” od lat bawi i rozbawia polskich widzów. Jednym z bohaterów, który zawsze budził sympatię i uśmiech na twarzy, był Babka. Aktorka grająca tę postać, Maria Pakulnis, wciąż aktywnie działa w świecie filmowym i telewizyjnym. Jednym z filmów, w których się pojawiła, jest „Laguna 2 boczek drzwi”.

Film ten miał swoją premierę w 2012 roku i został wyprodukowany przez Polsat Film. Reżyserem jest Tomasz Szafrański, a w rolach głównych występują: Maria Pakulnis, Janusz Chabior, Katarzyna Zawadzka, Bartłomiej Topa i inni. „Laguna 2 boczek drzwi” to komedia kryminalna, która opowiada historię grupy złodziei, którzy chcą ukraść cenny boczek z samochodu marki Renault Laguna 2. Ich plany jednak nie idą zgodnie z planem, a cała akcja kończy się nieoczekiwanie.

W filmie „Laguna 2 boczek drzwi” Maria Pakulnis wciela się w postać starszej kobiety, która jest właścicielką samochodu. Jej rola jest jedną z najważniejszych w całej produkcji, ponieważ to ona staje się kluczem do rozwiązania zagadki kradzieży. Aktorka świetnie poradziła sobie z tą rolą, co potwierdzają liczne opinie widzów i recenzje filmowe.

„Laguna 2 boczek drzwi” to film, który z pewnością zadowoli fanów polskiej komedii kryminalnej. Choć nie jest to arcydzieło, to z pewnością dostarczy wiele śmiechu i rozrywki. Warto zobaczyć go przede wszystkim ze względu na świetną obsadę, w której oprócz Marii Pakulnis występują znani i lubiani aktorzy. Film ten z pewnością zasługuje na uwagę i może być dobrym wyborem na wieczór kinowy.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: laguna 2 boczek drzwi

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wyszukaj
Szukaj
Najnowsze posty

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243