Laptopy i komputery - sprawdź na Ceneo.pl

Znaleziony temat: na ile stopni piec boczek

Laptopy i komputery - sprawdź na Ceneo.pl

„Na ile stopni piec boczek” – recenzja filmu „Babka” z serialu „Kiepscy”

„Kiepscy” to jedna z najbardziej kultowych polskich produkcji telewizyjnych. Serial ten bawi i bawił już wiele pokoleń Polaków. Jednym z bohaterów, który zawsze wzbudzał wiele emocji, był oczywiście Babka. Teraz postać ta powraca na ekrany kin w filmie o tym samym tytule.

Film „Babka” to opowieść o tym, jak bohaterowie z „Kiepskich” próbują upiec boczek na grillu. Jednakże, jak to zwykle bywa w ich przypadku, nic nie idzie zgodnie z planem. Wszystko komplikuje się, a sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli.

Opinie na temat tego filmu są podzielone. Jedni uważają, że to kolejna ciekawa i zabawna opowieść z udziałem ulubionych bohaterów. Inni natomiast twierdzą, że „Babka” to tylko kolejna próba wyciągnięcia pieniędzy z popularnej marki.

Nie da się jednak ukryć, że film ten ma swoje momenty. Wiele scen jest naprawdę zabawnych i potrafią rozbawić do łez. Jednakże, nie brakuje też momentów, które są po prostu nudne i przewidywalne.

Jeśli jesteś fanem „Kiepskich”, to warto dać szansę temu filmowi. Na pewno znajdziesz w nim coś dla siebie. Jeśli jednak nie przepadasz za tym serialem, to raczej nie ma sensu tracić czasu na „Babkę”.

Film ten nie jest arcydziełem, ale z pewnością dostarczy wiele rozrywki i pozwoli na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości. Na ile stopni piec boczek? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w kinie, oglądając „Babkę”.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: na ile stopni piec boczek

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wyszukaj
Szukaj
Najnowsze posty

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243