Laptopy i komputery - sprawdź na Ceneo.pl

Znaleziony temat: o mariola

Laptopy i komputery - sprawdź na Ceneo.pl

„O Mariola” – czyli co warto wiedzieć o nowym serialu Polsatu?

Nie od dziś wiadomo, że „Kiepscy” to kultowy polski serial, który bawił i bawi widzów od ponad dwóch dekad. Teraz jednak, na antenie Polsatu zadebiutował jego spin-off – „O Mariola”. Czy warto poświęcić mu swój czas? Oto kilka opinii na temat tego nowego serialu.

Przede wszystkim, warto zaznaczyć, że „O Mariola” to zupełnie inna historia niż „Kiepscy”. Tym razem skupia się ona na postaci Babki, matki Marioli, która po śmierci męża musi radzić sobie sama. Choć w serialu pojawiają się również znane z „Kiepskich” postacie, to jednak akcja toczy się w zupełnie innym świecie.

Według recenzentów, „O Mariola” to produkcja, która z pewnością nie zaskoczy widzów niczym nowym. To typowy polski serial, który składa się z klasycznych schematów i żartów. Jednakże, jest to także produkcja, która potrafi rozbawić i dostarczyć chwilę relaksu po ciężkim dniu.

Warto zaznaczyć, że „O Mariola” to także film, który z pewnością przypadnie do gustu fanom „Kiepskich”. Choć nie jest to arcydzieło kinematografii, to jednak warto zobaczyć, jak wygląda życie Babki poza klatką schodową.

Ostatecznie, decyzja o tym, czy warto poświęcić swój czas na „O Mariola”, należy do każdego z nas. Jednakże, jeśli szukamy czegoś, co pozwoli nam się odprężyć i pośmiać, to z pewnością warto dać tej produkcji szansę.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: o mariola

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wyszukaj
Szukaj
Najnowsze posty

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243