Laptopy i komputery - sprawdź na Ceneo.pl

Znaleziony temat: pies ferdynand

Laptopy i komputery - sprawdź na Ceneo.pl

„Pies Ferdynand” – serial, który nie zachwycił

„Pies Ferdynand” to jeden z najnowszych seriali emitowanych na antenie Polsatu. Produkcja ta opowiada o perypetiach psa o imieniu Ferdynand, który wraz z rodziną Kiepskich stara się przetrwać w trudnym świecie. Niestety, pomimo dobrych chęci twórców, serial ten nie zyskał uznania widzów.

Opinie na temat „Psa Ferdynanda” są bardzo negatywne. Widzowie zarzucają produkcji słaby scenariusz, niski poziom aktorstwa oraz brak oryginalności. Wielu z nich uważa, że „Pies Ferdynand” to jedynie kiepska kopia kultowego już serialu „Kiepscy”.

Babka, czyli jedna z głównych postaci „Psa Ferdynanda”, również nie zyskała uznania widzów. Wielu z nich uważa, że jej postać jest przerysowana i nieprzekonująca. Nie pomaga również fakt, że w serialu brakuje innych ciekawych postaci, które mogłyby zainteresować widzów.

Nie tylko widzowie, ale również krytycy filmowi nie są zadowoleni z „Psa Ferdynanda”. Recenzje serialu są bardzo krytyczne, a eksperci zarzucają produkcji brak pomysłów i oryginalności.

Nie ma co ukrywać, „Pies Ferdynand” to kolejny film, który nie spełnił oczekiwań widzów. Mimo że produkcja ta miała szansę na sukces, to niestety okazała się jedynie kolejnym kiepskim filmem. Dlatego też, jeśli chcecie obejrzeć dobry film, lepiej szukać czegoś innego niż „Pies Ferdynand”.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: pies ferdynand

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wyszukaj
Szukaj
Najnowsze posty

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243