Płatność stroną przez internet – gdy czynią to Europejczycy

Płatność kartą poprzez internet – kiedy sprawiają to Europejczycy Płatność kartą poprzez internet zdecydowanie wygrywa! Payments Europe pokusiło się o badania europejskiego rynku płatności. W sukcesie tej praktyki powstał ciekawy raport pokazujący, które zachowania konsumenckie przybywają na plac sprzedaży online, z akcentem na płatności za kupione odpowiednia. Oto jak według raportu wyglądają płatności za zakupy i przesyłki w Europie.

Płatność kartą poprzez internet to chciana forma płatności

Expresowa wysyłka

Expresowa wysyłka

Wspomniany raport noszący tytuł: „CARDS IN THE EVOLVING EUROPEAN PAYMENTS LANDSCAPE” zaistniał na bazie danych z Europejskiego Banku Centralnego (EBC) również danej zgromadzonych przez Payments Europe. Tworzył on boki europejskie, w bieżącym oraz Polskę.

Według badań mapy są preferowaną metodą płatności w Europie. Znajdują je także konsumenci, kiedy także handlowcy w przewodzie B2B. Stosowanie z map wzrosło w przeciągu ostatnich paru lat. Dodatkowo 87% europejskich klientów przewiduje się komfortowo płacąc kartą. Jak zapewnia Payments Europe krajobraz płatności w Europie ewoluuje. Chociaż inni gracze wchodzą cały godzina na plac, toż chociaż karty nadal umożliwiają większą liczba dodaną niż jakaś różna droga płatności.
Płatność kartą poprzez internet – pomocy dla nabywcach a sprzedawcach

Dziewięciu na dziesięciu użytkowników w Europie przewiduje się swobodnie, płacąc kartą. Minął czas, gdy stosowało się toż z obawami utraty pieniędzy. 90% detalistów twierdzi, że pomocy z płatności kartą przewyższają wszelkie związane z obecnym kursy. Kupujący wymieniają będąca udogodnienia podczas płacenia kartą: wygoda (49%), szybkość (35%), ubezpieczenie transakcji (36%), akceptowanie płatności przez wielu sprzedawców (40%), a jeszcze cash back (35%).

Właściciele e-sklepów jako podstawowe zalety płatności umową w zderzeniu z tamtymi technologiami stosują: płatność gwarantowana (53%), wzrost sprzedaży (44%) oraz wstęp do pełniejszej bazy klientów (38%).
Online oraz offline podobnie, a przecież inaczej

Dużo zdrowym projektem było ułożenie jedynych form płatności w dwóch kanałach sprzedaży. W przewodzie online i offline. Różnice można zwiedzić na poniższej grafice.
Płatność kartą poprzez internet – kiedy sprawiają to Europejczycy
źródło: Raport CARDS IN THE EVOLVING EUROPEAN PAYMENTS LANDSCAPE

Że tu między innymi, iż w online króluje płatność za usługą szybkich płatności (20%) i kart kredytowych (19%). Gotówka jest tylko 7% wszystkich płatności. W składach stacjonarnych gotówka otrzymuje z stronami (23% vs. 19%).

Jeśli spytamy o chciane przez sprzedawców formy płatności, to strony są na kluczowej pozycji (53% wskazań). Następnie gotówka (41% wskazań), przelew bankowy (38% wskazań), szybkie płatności są dopiero na późniejszych pozycjach.

Jako ciekawostkę można odpowiedzieć, że wartość jest słabo uznana we Francji i Szwecji. W tych końcach płatności kartą preferowane są przez 72% i 65% respondentów. Dla 61% sprzedawców ze wspomnianych państw, to najkorzystniejsza forma nagrody za zakupy. Europejscy detaliści kontrolują oraz wprowadzają nowe formy płatności. Zabiega o dobro klienta, które istnieje zmieniane jako trzeci najwyższy cel przy doborze dostawcy płatności w handlu.
Płatności w Polsce z innowacjami

Polscy sprzedawcy są dobrze uczeni przez Payments Europe, ponieważ chętnie przyjmują z bieżących metody. Rodzimy rynek płatności i odznacza się, gdy działa o adopcję nowatorskich rozwiązań. Na przykład 99,9% wszystkich terminali walutowych w końca może iść płatności zbliżeniowe. Ponad 90% polskich detalistów widzi na sprzedaże zbliżeniowe jak na podstawową korzyść połączoną z płatnościami kartą. Jedynym rozwiązaniem dla współczesnego ruchu pewnie funkcjonowań obecne, iż od przodu lat 90. Narodowa jest znana dla instytucji z następnych cesze Europy i świata. Kartą zapłacimy oraz zbyt zamówienie kuriera.
Bezpieczeństwo zakupów

Jeśli działa o zabezpieczenie więc określone dotyczące płatności kartą wyglądają następująco:

Ponad 80% europejskich konsumentów ma płatności kartą za bezpieczne.
Jeśli działa o wydania związane z stronami, ostatnie trzech na czterech klientów jest przekonanych tego, iż potrafią odzyskać oni proste kapitały.
1/3 respondentów uważa, że płatność kartą ogranicza możliwość oszustwa lub kradzieży
Detaliści we Francji (40%), we Włoszech (44%) również w Polsce (41%) uważają, że płatność kartą można zakwalifikować do najwygodniejszych metod rozliczania transakcji. Inaczej sprawą detaliści w UK, gdzie wartość i czek najlepiej chronią możliwości pojawienia się oszustwa podczas transakcji (24%).

Jakie nowości w perspektywy?

To zaledwie ilość danych z raportu. Wydobywają się w przed także informacje dotyczące kosztów, jakie ponoszą detaliści podczas robienia operacji. Wszystek okres badany jest również zbyt szybkich płatności, gdzie pojawiają się coraz toż innowacyjne podejścia także ruchy. Zaskakuje BLIK, jaki stał ulubiony przez polaków z racji swojej prostoty i dane. Oczekujemy na odleglejsze atrakcyjne rozwiązania.

Sprawdź na śledzenie paczek

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wyszukaj
Najnowsze posty

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243