Laptopy i komputery - sprawdź na Ceneo.pl

quiz o serialu świat według kiepskich

Znaleziony temat: quiz o serialu świat według kiepskich

Laptopy i komputery - sprawdź na Ceneo.pl

„Quiz o serialu Świat według Kiepskich – czy znasz wszystkie szczegóły?”

Serial „Świat według Kiepskich” to jedna z najbardziej rozpoznawalnych produkcji w polskiej telewizji. Od 1999 roku widzowie śledzą losy rodziny Kiepskich, która mieszka na osiedlu „Leśmianowa Dolina”. Serial ten stał się kultowy, a jego bohaterowie – Babka, Ferdynand, Mariolka czy Waldemar – są znani niemal każdemu Polakowi.

Produkcja ta emitowana jest na antenie Polsatu, ale zdobyła również popularność w kinach, gdzie pokazywano specjalne odcinki. „Świat według Kiepskich” to nie tylko zabawna komedia, ale również społeczna satyra, która porusza wiele ważnych tematów.

Czy zatem jesteś prawdziwym fanem tego serialu? Sprawdź swoją wiedzę, biorąc udział w quizie o „Świecie według Kiepskich”. W pytaniach znajdziesz wiele ciekawostek dotyczących filmu, jego bohaterów oraz polskiej kinematografii.

Recenzje serialu są bardzo pozytywne, a opinie widzów są zgodne – „Świat według Kiepskich” to klasyka polskiej telewizji. Nie ma w Polsce osoby, która nie znałaby chociażby jednego odcinka tego serialu.

Jeśli zatem chcesz sprawdzić swoją wiedzę na temat „Świata według Kiepskich”, weź udział w quizie i przekonaj się, czy jesteś prawdziwym fanem.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: quiz o serialu świat według kiepskich

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wyszukaj
Szukaj
Najnowsze posty

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243