robochłop świat według kiepskich cda

Znaleziony temat: robochłop świat według kiepskich cda

„Robochłop – świat według Kiepskich” – recenzja serialu

„Kiepscy” to jeden z najbardziej znanych polskich seriali, który przez wiele lat bawił widzów na antenie Polsatu. Jednym z bohaterów tego kultowego już dzisiaj serialu jest Robochłop, czyli pracownik Babki, która jest właścicielką sklepu spożywczego. Jak wypadł spin-off z udziałem tego postaci?

„Robochłop – świat według Kiepskich” to film, który miał swoją premierę w 2021 roku. W głównej roli występuje oczywiście Robochłop, ale pojawiają się także inne znane postacie z „Kiepskich”, takie jak Ferdynand Kiepski czy Arnold Boczek. Akcja filmu toczy się w sklepie spożywczym, gdzie Robochłop musi zmierzyć się z różnymi problemami, takimi jak kradzieże czy nieuczciwi klienci.

Opinie na temat „Robochłopa” są podzielone. Jedni uważają, że to świetna zabawa i powrót do kultowego serialu, inni natomiast twierdzą, że film jest nudny i nie przynosi nic nowego. Trzeba jednak przyznać, że dla fanów „Kiepskich” to obowiązkowy seans.

Jeśli lubisz humor w stylu „Kiepskich”, to „Robochłop – świat według Kiepskich” na pewno przypadnie Ci do gustu. Warto jednak pamiętać, że to spin-off, a nie pełnoprawny serial, więc nie należy oczekiwać zbyt wiele. Film można obejrzeć w kinach oraz na platformie CDA.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: robochłop świat według kiepskich cda

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wyszukaj
Najnowsze posty

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243