Laptopy i komputery - sprawdź na Ceneo.pl

Znaleziony temat: rosa en waldek thuis

Laptopy i komputery - sprawdź na Ceneo.pl

„Rosa i Waldek w domu” – serial, który nie spełnia oczekiwań

„Rosa i Waldek w domu” to polski serial emitowany na antenie Polsatu. Opowiada on o życiu małżeństwa, które wraz z córką zamieszkuje w domu babci. Niestety, mimo ciekawego pomysłu na fabułę, serial nie spełnia oczekiwań widzów.

Wielu z nas zna już znaną komedię „Kiepscy”, która przez lata cieszyła się ogromną popularnością. „Rosa i Waldek w domu” miało być kolejnym hitem, jednak okazało się, że nie jest to produkcja na miarę swojego poprzednika.

Opinie na temat serialu są bardzo zróżnicowane. Niektórzy uważają, że jest to świetna rozrywka, która pozwala na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Inni natomiast uważają, że „Rosa i Waldek w domu” to po prostu nudna i przewidywalna produkcja.

Nie tylko widzowie, ale również krytycy filmowi mają swoje zdanie na temat tego serialu. Recenzje nie są zbyt pochlebne, a wiele osób uważa, że „Rosa i Waldek w domu” to po prostu kolejny przeciętny film.

Nie ma co ukrywać, że polskie kino i seriale nie zawsze są na najwyższym poziomie. Jednakże, w przypadku „Rosa i Waldek w domu” można odnieść wrażenie, że twórcy nie do końca wiedzieli, co chcieli osiągnąć. Fabuła jest chaotyczna, a postacie nie są zbyt dobrze wykreowane.

Podsumowując, „Rosa i Waldek w domu” to serial, który nie spełnia oczekiwań widzów. Mimo ciekawego pomysłu na fabułę, produkcja ta nie jest na miarę swojego poprzednika – „Kiepskich”. Mimo to, warto dać jej szansę i samemu ocenić, czy warto poświęcić na nią swój czas.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: rosa en waldek thuis

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wyszukaj
Szukaj
Najnowsze posty

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243