Znaleziony temat: rozalia po angielsku

„Rozalia po angielsku” – serial, który podzielił opinie widzów

„Rozalia po angielsku” to polski serial emitowany na antenie Polsatu. Opowiada on historię Babci Rozalii, która po latach życia w Polsce postanawia wyjechać do Anglii, aby tam zamieszkać z rodziną swojego syna. Serial ten wzbudził wiele emocji wśród widzów, którzy podzielili się swoimi opiniami na temat produkcji.

Niektórzy z widzów uważają, że „Rozalia po angielsku” to świetny serial, który w ciekawy sposób przedstawia życie Polaków na emigracji. Z kolei inni uważają, że jest to kiepski serial, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i przedstawia jedynie stereotypowe obrazy Polaków na emigracji.

Warto jednak zauważyć, że „Rozalia po angielsku” to nie tylko serial, ale także film, który miał swoją premierę w kinach w 2017 roku. Film ten również spotkał się z mieszanką opinii, ale większość krytyków uważa, że jest to dobra produkcja, która warto zobaczyć.

Niektórzy widzowie uważają, że „Rozalia po angielsku” to jedna z najlepszych produkcji emitowanych na antenie Polsatu w ostatnich latach. Z kolei inni uważają, że jest to jedynie kolejny przeciętny serial, który nie wyróżnia się niczym szczególnym.

Podsumowując, „Rozalia po angielsku” to serial, który podzielił widzów. Niektórzy uważają, że jest to świetna produkcja, która warto obejrzeć, a inni uważają, że jest to kiepski serial, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Warto jednak samemu obejrzeć ten serial i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: rozalia po angielsku

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wyszukaj
Najnowsze posty

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243