Znaleziony temat: rozalia susz

„Rozalia Susz w „Kiepskich” – recenzja filmu”

Serial „Kiepscy” to jedna z najdłużej emitowanych produkcji w Polsce. Od lat bawi i rozśmiesza widzów, a jednym z najbardziej charakterystycznych bohaterów jest Babka, graną przez Rozalię Susz. Teraz aktorka pojawiła się również w filmowej wersji „Kiepskich”, którą można zobaczyć w kinach.

Opinie na temat filmu są podzielone. Jedni uważają, że to udana kontynuacja serialu, inni narzekają na słabą fabułę i brak świeżości. Jedno jest pewne – Rozalia Susz wciąż błyszczy w roli Babki. Jej postać jest jednym z filarów „Kiepskich” i to właśnie dzięki niej wiele scen nabiera dodatkowego smaczku.

W „Kiepskich” filmowych Babka jest już starsza i schorowana, ale wciąż ma swoje zdanie i nie boi się go wyrażać. Aktorka świetnie poradziła sobie z tą rolą, pokazując, że potrafi być zarówno zabawna, jak i poruszająca. Warto zwrócić uwagę na jej sceny z Marzenką, graną przez Annę Cieślak – to właśnie w nich aktorka pokazała swoje aktorskie umiejętności.

Nie można jednak powiedzieć, że „Kiepscy” filmowi to arcydzieło. Fabuła jest dość schematyczna, a niektóre żarty już się zużyły. Mimo to, dla fanów serialu to obowiązkowa pozycja. Warto zobaczyć, jak zmieniły się bohaterowie po tylu latach i jak wypadli w nowych sytuacjach.

Podsumowując, „Kiepscy” filmowi nie są idealni, ale warto zobaczyć je dla Rozalii Susz i innych znanych postaci. To kawał polskiej popkultury, który bawi i rozśmiesza od lat.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: rozalia susz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wyszukaj
Najnowsze posty

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243