Laptopy i komputery - sprawdź na Ceneo.pl

Znaleziony temat: siedem waliz

Laptopy i komputery - sprawdź na Ceneo.pl

„Siedem waliz” – recenzja filmu z serialu „Kiepscy”

„Kiepscy” to jeden z najbardziej znanych polskich seriali, który bawił nas przez wiele lat. Teraz jednak, po latach, postacie z „Kiepskich” powracają na ekrany kin w filmie „Siedem waliz”. Czy warto wybrać się do kina na tę produkcję?

Film opowiada o rodzinie Babków, która po śmierci babci otrzymuje od niej w spadku siedem waliz. W każdej z nich znajduje się inna niespodzianka, która wprowadza rodzinę w różne sytuacje. W trakcie rozpakowywania waliz pojawiają się różne postacie, w tym znane z „Kiepskich”, jak np. Ferdynand Kiepski.

Opinie na temat filmu są podzielone. Jedni uważają, że to świetna kontynuacja kultowego serialu, inni natomiast twierdzą, że to tylko próba zarobienia na popularności „Kiepskich”. Nie da się ukryć, że film jest mocno osadzony w świecie „Kiepskich” i bez znajomości serialu ciężko zrozumieć niektóre wątki.

Jednakże, jeśli jesteś fanem „Kiepskich”, to na pewno warto wybrać się do kina na „Siedem waliz”. Film dostarczy Ci wielu śmiechu i nostalgii, a postacie znane z serialu z pewnością wywołają uśmiech na Twojej twarzy. Polsat zrobił dobrą robotę, przypominając nam o kultowym serialu i pokazując, że postacie z „Kiepskich” wciąż potrafią bawić.

Podsumowując, „Siedem waliz” to film dla fanów „Kiepskich”, którzy chcą poczuć się jak w domu. Dla osób, które nie znają serialu, może być to jednak trudne do zrozumienia. Mimo to, warto dać szansę tej produkcji i przekonać się, co skrywają te siedem tajemniczych walizek.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: siedem waliz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wyszukaj
Szukaj
Najnowsze posty

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243