Umarł odbiornik, niech żyje odbiornik! - Odcinek 1

Umarł odbiornik, niech żyje odbiornik!” Poznajemy głównych bohaterów, czyli rodzinę Kiepskich. Na własne oczy namówimy się, że zła sława wybuchających telewizorów marki „Rubin” jest odpowiednia.

Tymże szczególnie, że drink spośród tych niesamowitych odbiorników należy do grupy Tanich i został pozostawiony nieopatrznie na noc pod uwagą nieprzewidywalnej życiowo Babki, czyli teściowej bezrobotnego ojca rodziny – Ferdynanda Kiepskiego.

Ferdynand wymyśla kolejny, doskonały droga na uzyskanie wyniku gospodarczego i planuje zainstalować w wnętrzu „sex telefon”. Oczywiście, partnerami w erotycznych rozmowach z klientami są być Słabi. Ferdynand jest uznany osiedlowym bohaterem, bo dzięki podpatrzonemu w telewizji specyficznemu stylowi walki, pokonuje niezwykle groźnego gangstera o pseudonimie „Jąkała”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
patryk radecki
1 rok temu
  1. Bius
Bohaterowie
Aktorzy
Ciekawe wpisy
O serwisie

Serwis internetowy stworzony został z myślą o każdym użytkowniku szukającym najkorzystniejszych ofert i kuponów sklepowych, usług , produktów,  czy gier. Na powyższej stronie regularnie aktualizowane są bieżące oferty promocyjne operatorów, oraz pakiety usług innych firm konkursowych. Tylko w tym serwisie znajdziesz zawsze aktualne pakiety dla rodzin, usług biznesowych, oraz oferty promocyjne. Przeczytać możesz również artykuły o najciekawszych nowinkach technologicznych i promocyjnych, oraz wszelkich usługach oferowanych przez dostawców i reklamodawców. Serwis Kupon sklep promocje nie jest własnością, ani pod patronatem żadnego z marketów czy operatorów. Wszelkie zamieszczone pod tym adresem informacje, oraz elementy graficzne nie mają nic wspólnego z operatorem czy sklepem , marketem. Ponadto żadna firma operatorska nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane tu treści, oraz grafiki, a także wystawione tu opinie o produktach czy firmach. Serwis działa na zasadzie programu affilacyjnego i promującego produkty oraz serwisy partnerskie. Wszelkie reklamacje związane z działaniem powyższego serwisu internetowego należy składać do operatora serwisu. Serwis jest front entem reklamowym systemu affilacyjnego mylead – Właściciel serwisu oraz administrator domeny nie ponosi odpowiedzialności za skutki dalszej rejestracji w serwisach reklamodawcy. Tak i nie jest administratorem danych podanych dla reklamodawcy. Jeśli jesteś zainteresowany reklamowaniem produktu zgłoś się do systemu affilacyjnego KLIKNIJ TUTAJ